(Hirdetés azonosító: 65875417) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 300 200  Ft / hó Bruttó bér: 304 000  Ft / hó Bruttó bér: 304 000  Ft / hó Bruttó bér: 273 600  Ft / hó Bruttó bér: 380 000  Ft / hó Bruttó bér: 288 800  Ft / hó Bruttó bér: 300 200  Ft / hó Bruttó bér: 304 000  Ft / hó Bruttó bér: 266 000  Ft / hó Bruttó bér: 288 800  Ft / hó
Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Helység: Üröm
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás

Az Ürömi Omv Spar Express töltőállomásra, két műszakos munkarendbe, kasszás és kútkezelő valamint részmunkaidős arufeltöltő munkakőrbe kollégát keresünk.
Ha megbízható vagy és 100% -ban számíthatunk rád. Jókedvet hozol magaddal a munkába és tudsz csapatban rugalmasan dolgozni.. Akkor várunk csapatunkba, ahol kimagasló 240.000.-Ft nettó tól 280.000.- Ft nettó ig kereshet. Jelentkezni a 06-70-380-9456 telefonszámon!
Feladás dátuma: szeptember 19. 13:04.

Térkép

Cím: Pest
Üröm

Kapcsolatfelvétel