Értékesítő kollégákat keresünk!

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Az Ingatlanos Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Jelentkezz a Legjobb irodába és Tanulj a Legjobbaktól! Gyere a Legnagyobb hálózathoz, hogy az egyik Legjobb lehess.

Van Motivációd és vágysz a Sikerre-Pénzre-Elismerésre-Díjakra és mindezek által a Megbecsülésre?

Sikeres és motivált csapatunkba keresünk agilis, sales-es szemléletű ingatlanértékesítő munkatársakat.
Megtanítunk mindent, amit tudunk, azért, hogy mindenki elhiggye, hogy sikeres tud lenni az ingatlanértékesítésben.
Ehhez nem szükséges más, csak az, hogy Jelentkezz!

Sikeres leszel velünk, de csak ha TE is akarod.

Nincs más dolgod, küldd el a fényképes Önéletrajzodat a "" email címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 133616360