Bruttó bér: 756  Ft Bruttó bér: 950  Ft Bruttó bér: 702  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 693  Ft Bruttó bér: 684  Ft Bruttó bér: 639  Ft Bruttó bér: 693  Ft Bruttó bér: 756  Ft Bruttó bér: 711  Ft

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: Biztonsági Szolgálat

Akár azonnali kezdéssel keresünk budaörsi lakberendezési áruházunk biztonsági csapatába vagyonőr kollégákat.

Amit kínálunk:
főállású határozatlan idejű munkaszerződés
alkalmazotti bejelentett jogviszony
kulturált munkakörnyezet
kedvezményes személyzeti étkezés

- nettó 950.-Ft/óra
- nappalos munkarend, átlag 12 órás szolgálatok

Elvárásaink: Érvényes vagyonőri papírok, kulturált megjelenés

Jelentkezni a 0670/361-7919 telefonszámon, vagy a hr.vagyonved@gmail.com email címen lehet "Budaörs" megnevezéssel.
Feladás dátuma: május 30. 11:22.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel