Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Heves, Nógrád
Helység: Aszód
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: Energo Investment Kft

Napelem telepítéssel foglalkozó Aszódi székhelyű cég keres teljes állású villanyszerelő munkatársat.
Napelemes szakmai tapasztalat előnyt jelent.
Amit várunk:
biztos szakmai tudás, önmagára és munkájára igényes legyen, megbízhatóság, precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk: kiemelt bérezés; útiköltség térítés; tiszta munkakörülmények;

Jelentkezni a következő telefonszámon ill. email címen lehet:
Energo Investment Kft
20/999-55-75
m.koczman@energo-investment.hu
Feladás dátuma: január 30. 21:04.

Térkép

Cím: Pest
Aszód

Kapcsolatfelvétel