Tulajdonságok

Helység: Törökbálint
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: MASPED Logisztika Kft

A MASPED Logisztika Kft. a több mint 60 éves múltra visszatekintő MASPED Csoport leányválallataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára. Társaságunk munkatársat keres web-shop OperÁtor munkakörbe TÖrÖkbÁlinti munkavégzéssel.

Feladat:
web-shop megrendelések feldolgozása
értékesítési bizonylatok elkészítése
visszáruk feldolgozása

Elvárások:
középfokú végzettség
számítógép felhasználói szintű ismerete
monotonitás tűrés

Amit kínálunk:
40 órás, 5 napos munkahét
stabil vállalati háttér
hosszú távú munkalehetőség
alkalmazotti jogviszony
személyre szabott juttatási csomag: alapbér + cafeteria

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a karrier@masped.hu e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: március 20. 13:09.

Kapcsolatfelvétel