Tulajdonságok

Helység: Gyál
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Gyálra saláta üzembe keresünk összekészítőt, elszedőt, gépkezelőt 2 műszakos vagy állandó délelőttös (7.00 -16.00) munkarendbe egyéni bejárással. Budapest irányából BKV-val megközelíthető helyen található a cég. Bérezés: Br. 910 Ft. órabér + 8.000 készpénz cafeteria, + br. 20.000 jelenléti bónusz, + br. 30.000 teljesítmény bónusz. Kb. nettó 150.000 -160.000 Forintos bérezés. Jelentkezni e-mailen lehet a toborzas@s-forras.hu címen "zöldségfeldolgozó" jeligére.
Feladás dátuma: május 17. 10:21.

Térkép

Cím: Pest
Gyál

Kapcsolatfelvétel