Tulajdonságok

Országos
Helység: Siófok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Opus Európa Kft

Siófoki autóipari partnerünk részére operátor és gépkezelő munkatársakat keresünk 2 műszakba!

Amit kínálunk:
- Ingyenes buszjárat (az érintett településekről érdeklődjön telefonon)
- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Álláshoz tartozó elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- 2 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

A részletekről érdeklődjön e-mailben az irodavp@opuswork.eu e-mail címen, vagy telefonon a 0670/323-0001-es telefonszámon.
Csörgessen meg, visszahívjuk!
Feladás dátuma: május 18. 10:42.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel