2 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Siófok
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Calypso Étterem

Balaton parti nagy forgalmú éttermünkbe keresünk A'la Carte, reggeliztető, grill és büfé szakácsokat, valamint konyhai kisegítőket fritus, salátás és előkészítő munkakörökbe.

Elő és utószezonban rövidített nyitva tartással működünk.
Párok jelentkezését is elfogadjuk, akár 2 ágyas külön szobás elhelyezést is tudunk biztosítani!

Olyan csapattársra van szükségünk, aki
ételek készítésében jártas, 1-2 év gyakorlattal és szakmai alázattal rendelkezik,
a munkában nem magányos farkas akar lenni,
gyors,
összeszedett,
kreatív,kommunikatív,
munkájára igényes.

Amit tudunk adni: bejelentés, Magas BÉr, szállás és étkezés, nagy légterű konyha, panorámás nagyszerű munkakörnyezet

Kezdő szakácsok jelentkezését is várjuk!
Fiatalos csapat, Versenyképes fizetés, rugalmas munkaidő!

Bővebb info: www.calypsocafe.hu HÍrek fülön

A fényképes Önéletrajzod az info@calypsocafe.hu e-mail címre várjuk, vagy itt Facebookon privátba, illetve érdeklődni lehet telefonon a +36 30 6859807 számon vagy személyesen az étteremben.
Feladás dátuma: május 22. 10:15.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel