Céges
Feladás dátuma: szeptember 13. 23:48. Hirdetés kezelése »
Megye: Somogy
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Lido Home kft

A Lido Home ingatlan kaposvári irodája Somogy megye egyik legerősebb ingatlanközvetítő vállalkozása. Ügyfeleink évről évre számtalan új építésű és használt ingatlan eladását bízzák ránk.
Csapatunk bővítésére keresünk 3 fő ingatlan értékesítőt Kaposvár térségéből.

Amennyiben váltani akar, mert:
- úgy érzi, megfullad a kötött 8 órás munkától
- gyermeke elkezdi a bölcsödét vagy az óvodát és nehéz lenne a teendőket összeegyeztetni a 8 órás munkarenddel
- úgy érzi a jelenleg kapott fizetése semmire nem elég
- kipróbálna valami újat, ami most az egész gazdaságot lázban tartja

...akkor Ön a mi emberünk!
Próbálja ki az ingatlan értékesítői szakmát nálunk!

Amit nyújtunk:
- kezdőként fix jövedelem+magas jutalék
- ingyenes alapképzés majd folyamatos mentori támogatás
- kötetlen munkaidő
- teljeskörű irodai, telefon és marketing támogatás
- kiváló összetartó munkaközösség, jó hangulat,

Ha kedvet kapott küldje el jelentkezését a karrierkaposvar@lidohome.hu címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel