(Hirdetés azonosító: 91575252) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Somogy

Tulajdonságok

Megye: Somogy
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Belvárosi Óra,Ékszer Szalon Kft

Több éve sikeresen működő, exkluzív kaposvári ékszerüzletbe, Önmagára és munkájára igényes,jó kommunikációs képességgel rendelkező munkatársat keresünk.
Bejelentett, teljes munkaidős állás. Ékszerbolti,kereskedelmi gyakorlat,idegen nyelv tudás előnyt jelent.
Fényképes önéletrajzokat a, marianna.nyitrai69@gmail.com címen várjuk.
Feladás dátuma: április 23. 14:16.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel