Tulajdonságok

Országos
Helység: Siófok
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Építőipari vezető
Cégnév: BGB ÉpÍtő kft

Siófoki BGB Építő Kft. építésvezetői munkakörbe kollégákat keres Siófok környéki munkavégzéssel.

Feladatok:
az építkezések felügyelete,
megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás,
műszaki egyeztetéseken tárgyalásokon való részvétel,
a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, (E-napló vezetése, anyagrendelés, nyilvántartás, stb.)
a projektek lezárása, átadás átvétel előkészítése,
saját, illetve alvállalkozói kivitelezési csapat irányítása,

Elvárások:
- középfokú vagy felsőfokú építőipari végzettség, igényes, önálló munkavégzés,
- Siófok környéki lakhely előnyt jelent, de nem feltétel. Szükség esetén szállást biztosítunk. (Megegyezés kérdése.)
- magasépítés területén szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
- B kategóriás jogosítvány,

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem,
Cégautó, mobiltelefon, notebook,
Szakmai fejlődés, rendszeres továbbképzés,
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon,
Azonnali munkakezdés.

Az elvárásoknak megfelelő, fényképes önéletrajzot, jövedelem igény feltüntetésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni: boor.laszlo@bgbepito.hu

Jelentkezési határidő: 2017. október 15.
Feladás dátuma: október 9. 13:17.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel