Bruttó bér: 63 900  Ft / hó Bruttó bér: 64 800  Ft / hó Bruttó bér: 74 700  Ft / hó Bruttó bér: 73 800  Ft / hó Bruttó bér: 71 100  Ft / hó Bruttó bér: 64 800  Ft / hó Bruttó bér: 72 000  Ft / hó Bruttó bér: 64 800  Ft / hó Bruttó bér: 90 000  Ft / hó Bruttó bér: 74 700  Ft / hó

Tulajdonságok

Megye: Somogy
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ételfutár, kihordó
Cégnév: Flotta Grande Kft

B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépkocsival/motorral rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk Kaposvárra, a Trattoria étterembe.

- Jó városismeret előny, de nem követelmény.

- Akár hosszútávra főállásban, akár részmunkaidőben, mellékállásban vagy csak hétvégi munkára.

- Napi bér + borravaló

- Étkezést biztosítunk.

- Jelentkezés:
14 órától 17:30-ig a 82-510-547 számon, vagy személyesen az étterem diszpécser szolgálatánál!
Feladás dátuma: július 5. 13:08.

Kapcsolatfelvétel