Fagyizó - Pultos, Eladó - Cukrász - Balatonlelle - Szállással

Feladás dátuma:

ápr 21., 09:49
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:
egyéb

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Balatonlellei fagyizóba keresünk , munkájára igényes, józan életvitelű, talpraesett Eladó és Cukrász munkatársakat
májustól, júniustól,augusztustól.

-Eladónak: csapatban dolgozni tudó, megbízható, szorgalmas munkavállalók jelentkezését várjuk .
Cukrászdában, fagyizóban, vendéglátásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. Szívesen betanítunk, ha érzel magadban elhivatottságot.

- Cukrász munkatársat keresünk rész vagy egész munkaidőben. Cukrász végzettség fontos a gyakorlat nem. Pályakezdőt szívesen alkalmazunk!

Amit kínálunk:
-korrekt munkahely
- bérezés munkatapasztalat és megbeszélés alapján!
-kulturált munkakörnyezet
-szálláslehetőség ingyenesen:
kizárólag környezetére igényes hölgy munkavállalók részére 2 ágyas szobákban,
aki teljes szezonra szerződik!!!

Kérjük csak azok jelentkezzenek, akiket az állás komolyan érdekel.
Aki nyár közepén nyaralni szeretne, láncdohányos, párok, barátnők, Facebook- függő, azt nem tudjuk foglalkoztatni.

Ha úgy döntesz a Balatonon szeretnél munkát vállalni,
fényképes önéletrajzod a -ra küld
Dolce Vita Balaton jeligével

vagy a

( 06) 30 860 66 99 számon érdeklődj.

Várjuk jelentkezésed, Köszönjük!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 41306866

Jófogás alkamazás QR kód