Varta elemgyárba Nördlingenbe gépkezelő munkatársakat keresünkresünk'

Feladás dátuma:

tegnap, 17:19
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Humanus Personalservice GmbH

Külföldi munka esetén ország:
Németország

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Gépkezelő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Németországi munkavégzésre gépkezelőket, berendezés irányítókat keresünk, azonnali munkába állási lehetőséggel!

A munkakör betöltéséhez műszaki végzettség és gyakorlat szükséges (pl. nyomdaipar, elemgyártás, fémipar stb.)!
Leendő munkatársaink az alábbi munkafolyamatokra számíthatnak:
- Gépkezelői tapasztalat
- Gépek beállítása
- Minőségi ellenőrzés
- Gépek és berendezések kezelése és irányítása
- Különböző összeszerelési tevékenységek
- Folyamatos gyártás felügyelése és termelési önellenőrzés
- A minőségi követelmények folgyamatos betartása
- Kézügyesség és műszaki érzék
- Többműszakos munkarend vállalása
- Műszaki dokumentáció összeállítása és naprakészen tartása
- A gépeken, berendezéseken a kopóalkatrészek cseréje
- Hibakeresés és hibaelhárítás a gépeken

Várható kereseti lehetőség: 2000-2500 között.
Németországi határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk a munkatársainknak!
A szállásfoglalásról cégünk gondoskodik, magyar nyelvű kapcsolattartót biztosítunk!
A műszakpótlékokról és a prémiumokról bővebb felvilágosítást adunk a bemutatkozó beszélgetések alkalmával!

A pozícióval kapcsolatban felvilágosítást ad a kolléganőnk az alábbi telefonszámon:
Zsebőkné Lovász Anita T: +49 162 684 0343
Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Hirdetés azonosító: 150360887

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!