Tulajdonságok

Országos
Helység: Siófok
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: BGB ÉpÍtő kft

Siófoki BGB Építő Kft. Siófok környéki munkáihoz kőműves brigádokat, siófoki munkavégzéssel, Októberi munkakezdéssel.

Feladatok:
12db családi ház építése, szakipari feladatok ellátása családi házak illetve társasházak építésénél;

Elvárások:
szakmunkás bizonyítvány,
legalább 2 éves szakmai gyakorlat,
igényes, precíz munkavégzés, anyagismeret,
építőipari szabályozások, munkavédelmi előírások ismerete,
előnyt jelent több releváns szakmai képesítés.

Amit kínálunk:
Elkészült munkarészek kifizetése 4 napos utalással.
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon, (szállást tudunk
biztosítani, megegyezés kérdése)

Munkakezdés:
- brigádoknak megegyezés szerint OktÓber 25.-től folyamatosan.

boor.laszlo@bgbepito.hu vagy a megadott telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2017. november 15.
Feladás dátuma: október 9. 13:20.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel