Tulajdonságok

Helység: Siófok
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Eventrend Csoport

Konyhai kisegítő / mosogató kollégánkat keressük éves állásra a Hotel Residence Siófok szállodánkba.
Szállást nem tudunk biztosítani, elsősorban környékbeli jelentkezőket várunk!
Címünk: 8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.
Munkarend:
Heti 5 nap, délelőtti és délutáni műszakok vegyesen: 7:00-15:00, vagy 14:00-22:00
Fizetés: nettó 150.000 Ft / hó, 8 órás bejelentés
Idősebb jelentkezőket is szívesen látunk!

Jelentkezni hétvégén üzenetben vagy emailben a hr.eventrend@gmail.com címen, Siófok szerepeljen a tárgyban, hétköznap 9-17 óra között telefonon is lehet a +36303859801 számon!
Feladás dátuma: augusztus 10. 19:00.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel