Kozmetikus állás csillagszeműeknek

Feladás dátuma:

ápr 9., 10:06

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Kozmetikus

Leírás

Kedves Leendő Csapattagunk!

A legjobbkor érkezel, tudod? Kollégáinkkal az elmúlt 14 évben nemcsak az ország legprofesszionálisabb intimkozmetikusi közösségét hoztuk létre, de egyben miénk a legszeretetreméltóbb vendégkör, amit csak el tudsz képzelni!

Vendégeink nem az utcáról esnek be, hanem előre foglalt időpontban, pontosan és felkészülten érkeznek hozzánk. Igényes és kedves emberek, akik megszokták és elvárják a 14 éve megszokott Naturiti minőséget.

Igényes és harmonikus környezetben dolgozunk. Kezeléseink során magas minőségű, vegán intimkozmetikumokat alkalmazunk. Ezekből majd Te is kapsz ajándékba, hogy személyesen is megtapasztalhasd a hatásukat.

A jól végzett, örömteli munka fontos számunkra, de arra is nagy hangsúlyt fektetünk, hogy jól érezzük magunkat a Naturiti mindennapokban.

Szalonjainkban nyugodt, barátságos légkört teremtettünk és naponta dolgozunk azon, hogy Te is jól érezhesd magadat közöttünk.

Ehhez persze Rád is szükségünk van. Kidolgozott, kiszámítható szakmai környezetbe fogsz érkezni, ahol a teljes Naturiti csapat támogatását élvezheted majd.

Az első lépés: kattints a naturiti.hu/karrier oldalunkra. Ott minden kiderül

Várunk! :)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145644763

Jófogás alkamazás QR kód