Mérlegképes könyvelő

Feladás dátuma:

máj 8., 10:56

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Könyvelő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Kaposvári könyvelőiroda várja leendő mérlegképes könyvelő munkatársát. Regisztráció nem feltétel.
Feladatok: Társas és egyéni vállalkozók teljeskörű könyvelése, év végi zárások, egyeztetések, bevallások (SZJA, TAO, Kiva stb.) készítése lenne a feladat. Bérszámfejtés nem elvárás. Előnyök: releváns könyvelőirodai tapasztalat, precíz munkavégzés, a szakma szeretete.
Juttatások: megegyezés szerint, a tudástól, vállalt feladatoktól függően.
Home office lehetséges, de az irodai jelenlét főleg bevallási időszakokban fontos.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147621548

Jófogás alkamazás QR kód