Tulajdonságok

Országos
Helység: Siófok
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Eladó

Vidám, magára és munkájára igényes társunkat keressük Siófokra, eladói munkakörbe.
Nyári, szezonális munka 1-3 hónap (június 01-szeptember 09-ig)

Jelentkezni, csak fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre lehet:
nyarimunka2018@gmail.com
allas.siofok2017@gmail.com

Előny:
-német nyelvtudás
-angol vagy más beszélt idegennyelv
-eladói munkakörben szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:
-bejelentett munkaviszony
-szállás lehetőség
-versenyképes, garantált fizetés
-tiszta, vidám munkakörnyezet
-legújabb divattal való ismerkedés
Feladás dátuma: március 23. 15:01.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel