(Hirdetés azonosító: 78173897) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 180 400  Ft / hó Bruttó bér: 178 200  Ft / hó Bruttó bér: 158 400  Ft / hó Bruttó bér: 158 400  Ft / hó Bruttó bér: 160 600  Ft / hó Bruttó bér: 176 000  Ft / hó Bruttó bér: 220 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 200  Ft / hó Bruttó bér: 169 400  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó
- 12 % Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Szántód
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: Balatonguest Kft

Balatoni ifjúsági szálláshelyre keresünk1 fő lány recepcióst. Szállás ellátás biztosított. Jelentkezi fényképes önéletrajzzal e-mailben (hotelrev@gmail.com) vagy telefonon. Szakképesítés nem szükséges, pályakezdők, diákok jelentkezését is várjuk.
Feladás dátuma: augusztus 11. 19:00.

Kapcsolatfelvétel