Tulajdonságok

Multirégió Fejér, Tolna, Veszprém
Helység: Siófok
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Janus Hotel

Siófoki szállodánkba, felvételt Hirdetünk az alábbi munkakörbe:

reggeliztető szakács (svédasztalos reggeliztetés naponta 8-12)
A munkaviszony márciustól decemberig tart. Pályakezdők/ nyugdíjasok is jelentkezhetnek. Szállást nem tudunk biztosítani!

Jelentkezni emailben, fényképes ö Snéletrajz csatolásával lehet a janus@janushotel.hu címen. Korrekt bérezés, bejárási támogatás. Minden jelentkezőnek részletes tájékoztatót küldünk.

Cím: Siófok, Fő u. 93-95. Janus Hotel Tel: 06 30 5006315
Feladás dátuma: január 13. 06:26.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel