Tulajdonságok

Helység: Siófok
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Eventrend Csoport

Siófoki szállodánk konyhájára keressük tapasztalt szakács kollégánkat, éves állásra, 8 órás bejelentés mellett. Idősebb korosztályt is szívessen látjuk. Szállást nem tudunk biztosítani, így környékbeliek jelentkezését várjuk első sorban!
Kezdő bér: nettó 250.000 Ft / hó
Munkarend: heti 5 nap, 8-9 óra munkavégzés, rugalmas munkaidő
Fizetett szabadság, személyzeti étkezés biztosított.

Jelentkezéseket hétvégén üzenetben vagy emailben a hr.eventrend@gmail.com címre kérjük, Siófok szerepeljen a tárgyban, hétköznap 9-17 óra között telefonon is lehet jelentkezni a +36303859801 számon!

8 órás bejelentés

Nettó 250 000 Ft / hó
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:52.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel