Bruttó bér: 1 500 Ft / óra
Országos
Helység: Balatonboglár
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Simplyzone Kft

Azonnali munkakezdéssel, Balatonboglárra, a Balatoni szezonra október 01-ig keresünk, egy szobaasszonyt, szobalányt, vagy takarítónőt.

Feladatok: Takarítás, ágyazás, vasalás, kertgondozás.

Elvárások: megbízhatóság, alaposság, hatékonyság, kitartás, vendégszeretet, rendezett családi háttér, drog és alkoholmentes munkavégzés. Felvétel esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk.

Heti, 6 napos munka, napi 8 órás rugalmas munkaidővel.

Kínálunk: havi nettó 220 000 Ft/hó kereset, a ledolgozott óraszámtól függően. Nettó órabér: 1 100 Ft/óra.
Szállás megoldható.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, a kapcsolat@balatoniszallo.hu címen.
Érdeklődni, 14-19 óra között Körmendi Margit 20/5825861

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel