2 db

Tulajdonságok

Országos
Helység: Siófok
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Geotech-Group Kft

Könyvelési osztályunkra keresünk motivált, hosszútávon gondolkodó, számítógépes ismeretekkel rendelkező munkatársat.
Munkavégzés helye: Siófok, Geotech-Group Kft. telephelye
Munkakör: munkaügyi feladatok elvégzése, TB ügyintézés, egyéb adminisztrációs feladatok.
Előnyt jelent az ilyen munkakörben szerzett tapasztalat és végzettség, de nem feltétel.
Ilyen vagy hasonló irányban végzett tanulmányok folytatása mellett is megoldjuk a munkavégzést.
Fiatalos csapatba, támogató munkahelyi légkörbe várjuk új kollégánkat!
Jelentkezés kizárólag emailben, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, bér megjelöléssel lehetséges: ibagyarik@geobutor.hu címen.
Feladás dátuma: május 18. 12:40.

Térkép

Cím: Somogy
Siófok

Kapcsolatfelvétel