(Hirdetés azonosító: 56017825) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 146 000  Ft / hó Bruttó bér: 142 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó Bruttó bér: 146 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 140 000  Ft / hó Bruttó bér: 152 000  Ft / hó
Céges Multirégió Baranya

Tulajdonságok

Megye: Baranya
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Biztonsági őr

Vagyonőröket keresek kereskedelmi egységben végzendő munkára Szigetvárra, netto 800ft/óra, bejelentés mellett, teljes vagy rész munkaidőben. Havi 120000ft nettó bér, részmunkaidőben.

Jelentkezni önéletrajzzal a vagyonor.zala@gmail.com címen vagy 06-70-421-3900 számon.
Feladás dátuma: szeptember 4. 12:52.

Kapcsolatfelvétel