Álláslehetőség bolti eladó munkakörbe

Feladás dátuma:

ápr 18., 09:22

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
DMD Fashion 2020 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Leírás

Álláslehetőség
Új munkatársat keresünk bolti eladó munkakörbe!

Feladatok:
- vásárlók teljeskörű kiszolgálása
- pénztárgép kezelése
- üzlet takarítása, rendben tartása
- áru rendszerezése, bevételezése, értékesítése
- készletkezelés
- kirakatrendezés

Amit elvárunk:
- Legyél magadra és környezetedre igényes
- Fontos, hogy jó kommunikációs készséggel rendelkezz
- Talpraesett, rugalmas, megbízható, önálló munkára képes, fiatalos, női munkatársat keresünk

Amit kínálunk:
- Stabil háttér, biztos munkahely
- Egy népszerű márka üzletében dolgozhatsz, fiatalos csapatban

Kereskedelemben jártas, divatáru üzletben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
Pörgős, feladatokkal teli pozícióra keressük lelkes, dolgozni akaró, munkájára igényes munkatársunkat.

Az üzlet nyitvatartása 9-től 20 óráig, vasárnap 10-től 18 óráig. Csak abban az esetben jelentkezz, ha a plázás munkarend elfogadható számodra!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az üzletben (Nyíregyháza Szegfű utca 75, Nyírpláza, Medoo üzlet) vagy a email címen.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147044203

Jófogás alkamazás QR kód