Megye: Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória: Egészségügy / szépség
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Egyesült Királyság
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Egyéb

Bentlakásos ápolókat,idősgondozókat keresünk angliába!

Amit kínálunk: Magas kereseti lehetőség (400?-tól/hét)
Ingyenes oktatás(3 nap)
Azonnali munkakezdés!
Ingyenes szállás,étkezési hozzájárulás,rugalmas munka beosztás!

Feltétel: Jó angol nyelvtudás (min társalgási szint)
Szakmai tudás tapasztalat nem szükséges!

Érdeklődni: mindennap 16h-20hig
Tel:06306208499
Vargáné Betti

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel