Betanított építőipari munka

Feladás dátuma:

ápr 15., 05:55

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Építőiparban jártas munkatársakat keresünk folyamatos nyíregyházi munkavégzésre.
Cégünk ipari épületek felújításával foglalkozik, így főként olyan kollégákat keresünk, aki nem esik kétségbe attól,
ha nem feltétlenül festeni kell. Gondolok itt olyanra, hogy gipszkartonozás, bontás, burkolás, szigetelés,stb.
Építőiparban szerzett tapasztalat fontos, kérem ne olyan jeletkezzen akit tegnap kezdte.
Fontos a dolgozni akarás, alázat a szakma iránt és a józan életvitel.

Amit kérünk:
- önálló munkavégzés.
- tapasztalat
- megbízhatóság
- igényes munkavégzés

Amit kínálunk:
- Stabil céges háttér
- Állandó bejelentett munkahely.
- versenyképes fizetés.
- jó közösség.
- prémium kategóriás szerszámok

A megfelelő kollégákat keressük, csak azokkal a munkavállalókkal fogunk egyeztetni akiről
úgy érezzük, hogy bele illenek a csapatunkba.
Alvállalkozók, brigádok, csapatok jelentkezését nem várjuk.
Minden más jeletkezőnek előre is köszönjük az érdeklődésüket.

Érdeklődni munkaidőben hétfőtől-Péntekig 8.00-17.00-ig lehet az alábbi elérhetőségeken.

Üdvözlettel: Sóstó-Trend Kft.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147072614

Jófogás alkamazás QR kód