Divatban jártas kolléganőt keresünk

Bruttó bér:

330 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 1., 13:41

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Torda Aranka ev

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Kereskedelmi munkatárs

Leírás

Női ruha értékesítéshez munkatársat keresünk.
Cégünk női divatáru kereskedelemmel foglalkozik, bolti és online formában.
Online csapatunk bővítésére keressük munkájára igényes, gyors, precíz kolleganőnket.
Feladat:
Facebook messenger üzenetekben érkező rendelések teljeskörű feldolgozása: válasz az üzenetre, vásárlóktól felmerülő kérdések megválaszolása, rendelések összekészítése.
Mivel végig írásban kommunikálunk, így nagyon fontos a helyesírás.
Kérlek csak akkor jelentkezz, amennyiben tényleg akarsz dolgozni, gyors és pörgős, valamint terhelhető személy vagy.
Nem otthonról végezhető munka!!!!!

Megfelelő, produktív munkavégzés esetén plusz juttatások.
Amennyiben ezen feltételeket úgy érzed tudod teljesíteni, várjuk jelentkezésedet a:
email címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146755397

Jófogás alkamazás QR kód