Dohánybolt és lottózóban eladó munkakörben női kollégát keresünk!

Bruttó bér:

326 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Péter Sándor e.v

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Eladó

Leírás

Női kollégát keresünk dohánybolt lottózóban

Feladatok
Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

vevők udvarias kiszolgálása

pénztárgép és számítógép felhasználó szintű használata

lottó terminál kezelése

áruátvétel

folyamatos árufeltöltés

üzlet és környékének rendben és tisztán tartása, takarítása

Elvárások

Fontos, hogy:

Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel (érettségi vagy szakirányú végzettség)

Terminálkezelői vizsga szükséges!

Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Nyitott legyél új dolgokra és tanulásra

Korai nyitás és zárás miatt előny, ha van Nyíregyházi lakcímmel rendelkezel, vagy meg tudd oldani a közlekedést.

Előnyt jelent

tudsz önállóan és csapatban precízen munkát végezni

rugalmas vagy és jó az alkalmazkodó készséged

jó kommunikációs készséged van

Türelmes és vevőorientált vagy

rendelkezel alapszintű angol nyelvtudással

Amit kínálunk:

rugalmas munkaidő beosztás

teljes munkaidős állás

Garantált bérminimum + pótlékok (műszakpótlék +30%, vasárnapi +50% és ünnepi pótlék + 100%)

Tervezett árbevétel elérése esetén szuperbruttó jutalék.

Az üzlet 6:00-22:00 tart nyitva vasárnap 8:00-20:00-ig így azok jelentkezését várjuk akiknek a korai nyitás illetve a késő zárás nem jelent gondot, meg tudja oldani a közlekedést.

Jelentkezni aktualizált Önéletrajzzal lehetséges.
Megadott e-mail cím alapján.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143570668

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Péter Sándor e.v.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód