Tulajdonságok

Helység: Kisvárda
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Marketingshop Kft

Leírás

Szívesen dolgoznál irodai környezetben,
a Marketingshop Kft csapatában , napi 6 vagy 8 órában, ahol nem csak az adatok rögzítése a feladatod?
Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt, ha érzel magadban elég kitartást és kipróbálnád magad értékesítő területen , jelentkezz az alábbi pozícióba:
Call Center operátor értékesítési területen
Feladatok:
telefonon keresztül értékesíteni,
irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
meleg hívásokkal, meglévő ügyfélkörrel foglalkozni,
Elvárások:
talpraesett, lendületes személyiség,
értékesítői véna,
kiemelkedő kommunikációs készség, amit tesztelünk is!
Előnyt jelent:
értékesítésben, hasonló területen szerzett tapasztalat
Empatikus személyiség
Szorgalom
Amit kínálunk:
folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
korra, nemre való tekintet nélküli elbírálásban részesülni!
hétköznapokon 6 és 8 órában, 8-16 óra között dolgozhatsz ,
kiemelkedő fix + teljesítmény arányos jutalék .
Motivációk, közös rendezvények, jutalmak
Vidékieknek utazási támogatás
Rugalmas munkaidő, segítőkész vezetők
Küldd el az Önéletrajzod, vagy jelentkezz telefonon!
szemelyzet.ms@gmail.com
06706393454
Feladás dátuma: november 17. 17:46.

Kapcsolatfelvétel