Épületgondnok, karbantartó

Feladás dátuma:

ápr 15., 10:19

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Épületkarbantartó

Ingatlanüzemeltető mikrovállalkozás lakóházainak, irodaépületeinek gondnoki, üzemeltetési, karbantartási feladataiban közreműködő, önálló munkavégzésre képes munkatársat keres teljes-, vagy részmunkaidőbe.

Feladatok:
- az épületek és berendezéseik különleges szakértelmet, vagy felszerelést nem igénylő javítása, karbantartása, felújítása;
- épületgépészeti rendszer felhasználói szintű karbantartása (vízfeltöltés, légtelenítés, szűrők tisztítása, szerelvény csere, csapadékvíz elvezetők tisztítása, duguláselhárítás stb.)
- anyag- és eszközraktár rendben tartása, kezelése;
- munkaeszközök, szerszámok, kisgépek, szolgálati gépkocsi tiszta, üzemkész állapotának biztosítása;
- udvar- és parkfenntartás, hulladék kezelés;
- a speciális feladatokra érkező külsős szakemberekkel való kapcsolattartás, együttműködés;
- szállítási feladatok a céges furgonnal.

Szakmai és személyi követelmények:
- valamilyen építő-, gép-, vagy villamosipari szakképesítés;
- hasonló területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat;
- önállóság, előrelátás, tervszerű, fegyelmezett munkavégzés;
- megbízhatóság, leinformálható, jó referenciák;
- B jogosítvány, vezetési gyakorlat;
- büntetlen előélet.

További előnyös tényezők:
- több szakmában való képesítés, vagy gyakorlat;
- felhasználói szintű PC használat;
- saját gépkocsi.

Alkalmazási feltételek:
- munkavégzés helye: Nyíregyháza, alkalmanként pár napos kiküldetés keretében Budapest;
- munkaidő: rész-, vagy teljes munkaidő, a feladathoz alkalmazkodó munkaidő keretben;
- korrekt bérezés, költségtérítés;
- egyéb feltételek esetén szolgálati elhelyezés lehetséges.

- e-mailben a címre küldött fényképes önéletrajzzal, melyhez kérjük csatolni a végzettséget igazoló okiratok másolatát, motivációs levelet, referenciákat, ajánlásokat.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147076428

Jófogás alkamazás QR kód