1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Jog / közigazgatás
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Ügyvédjelölt
Cégnév: Dr. Bodó Gergely ügyvéd

Főként gazdasági és polgári joggal foglalkozó ügyvédi irodába keresünk, megbízható, talpraesett munkatársat ügyvédjelölt munkakörbe.

Feladatok:
okiratszerkesztés, véleményezés
ügyfelek képviselete hatósági, és egyéb peres és nem peres eljárásokban
közreműködés gazdasági társaságok belső szabályzatainak kialakításában
Elvárások:
Jogi diploma
Elhivatottság, motiváció, szorgalom
Számítógép (MS Office, jogtár) felhasználói szintű, magabiztos kezelése
Amit kínálunk:
Széles feladatkör, érdekes ügyek, fejlődési lehetőség
Klasszikus principálisi szemlélet, valódi támogatás az ügyvéddé váláshoz szükséges ismeretek elsajátításához
Munkavégzés
helye:
Nyíregyháza
Munkaidő:
főállás
Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az iroda@drbodo.hu címre. Kérjük az önéletrajzban a nettó fizetési igényt szíveskedjenek feltüntetni.
Feladás dátuma: június 15. 14:05.

Kapcsolatfelvétel