Fuvarszervező

Feladás dátuma:

ápr 18., 12:48

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:

A K+K Spedit Kft.-nél közvetlen, jókedvű csapat vár, ahol kölcsönösen támogatjuk egymást, számíthatunk a többiek tapasztalataira és erősségeire. Bővülő szállítmányozási részlegünk új tagjaként részese leszel egy jól működő csapatnak, és annak a sikernek, ami napról napra megvalósul - Általad.

Főbb feladatok, munkák:
Nemzetközi és belföldi közúti fuvarok szervezése
Kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal, partnerekkel
Ügyfélmegrendelések kezelése, szervezés, szállítási igényeik teljesítése
Árajánlatok készítése, az ügyfélportfolió fejlesztésében való aktív részvétel
Fuvarok rögzítése és adminisztrációja, a vállalatnál használt informatikai szoftverek segítségével
A vállalat által a munkakörhöz rendelt célkitűzések teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. középfokú végzettség,
Minimum felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Gyors reagálás, átszervező képesség,
Kiemelkedő kommunikációs készség,
Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
Gyors döntéshozatali képesség,
Határozott fellépés,
Csapatban való gondolkodás,
teljesítmény és eredményorientált személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Aktív tárgyalási angol, vagy német nyelvtudás,
Azonnali munkakezdés lehetősége

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség
felelősségteljes munka és stabilitás
új ötletetekre és kreativitásra nyitott munkáltató
versenyképes fizetés
hétfőtől-péntekig 8 órás munkavégzés (7:30-16:00)
modern és családias munkakörnyezet
folyamatos segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
jó hangulatú és támogató csapat

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk az alábbi e-mail címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145771131

Jófogás alkamazás QR kód