Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

A Gemini Trade Kft. csapatába gyakorlattal rendelkező munkatársat keres nyíregyházi telephelyére az alábbi munkakörbe

Gépjárművezető / áruterítő

azonnali belépéssel, teljes munkaidőre.

Fő feladatok:

- Ki- és berakodásban való aktív részvétel, megfelelő fizikai állóképesség.
- A mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése.
- A gépkocsi vezetése, a rakomány károsodásmentes szállítása.
- Rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása, illetve átvétele.
- Adminisztrációs feladatok ellátása, útinapló, menetlevél kezelése
- Partnereink által leadott megrendelések kiszállítása
- Túrajáratok szerinti áruszállítás

Elvárások:
B esetleg C kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégzés
Agilitás
Jó kommunikációs készség
Csapatszellem
Megbízhatóság
Rugalmasság
Terhelhetőség
Akár PÁlyakezdŐk jelentkezéseit is várjuk

Amennyiben szeret vezetni és megvan Önben mindaz, ami a hirdetés elvárásaiban szerepel, akkor ne habozzon, küldje el fényképes önéletrajzát az info@geminitrade.com e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon 0630/44-777-54 megadott telefonszámon!
Feladás dátuma: július 3. 08:18.

Kapcsolatfelvétel