Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Webdesigner

Leírás

Feladatok:
- A cég weboldalának kezelése, szerkesztése
- a Facebook oldal folyamatos karbantartása
- esetenként leporelló, vagy prospektus szerkesztése

Amit kínálunk:
10 fős fiatal, dinamikus csapat (25-35 év)
Kiemelkedő fizetés ( nettó 236.000 Ft )
Stabil vállalati háttér
Hosszútávú munkalehetőség

- Pozíció megjelölésével
- Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, saját szavakkal* fogalmazott bemutatkozással. (*Ez
fontos!)
-Referenciákkal

- Email cím:

farm.ocular@gmail.com
Feladás dátuma: július 18. 12:59.

Kapcsolatfelvétel