Halőri álláslehetőség

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

A Szabolcsi Halászati Kft. Halőr munkatársat keres, halgazdálkodási telephelyére. Várjuk azon személyek jelentkezését, akik kedvelik a természetet, keresik a fejlődési lehetőséget, szívesen dolgoznak csapatban, azonban egyedül is képesek magabiztosan elvégezni a rájuk bízott feladatokat.

Munkavégzés helye:
Munkakezdés a nagyhalászi központi telephelyen történik, azonban a munkavégzés a cég telephelyei közül bármelyikén végezhető.

Amit kínálunk:
Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség.
Havi beosztás szerinti készenléti munkakör.
Eredményes munka elvégzéséhez szükséges eszközök és munkaruha biztosítása.
Betanítási idő.
Támogatás a halőri képzés elvégzéséhez.
Havi fix jövedelem és egyéb juttatások.
Munkába járás költségtérítése.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:
A munkakör hasonló mint a vadőröké, viszont kedvezőbb anyagi feltételekkel.
A halgazdálkodási terültetek őrzése és megfigyelése.
Madarak riasztása.
A halak által felvett takarmány, valamint a tavak oxigénszintjeinek ellenőrzése.
Vízkormányzási feladtok elvégzése.
Esetenként egyéb tógazdasági munkavégzés.

Jelentkezéskor előnyt jelent:
Referencia.
Erkölcsi bizonyítvány.
Fegyverviselési engedély.
B kategóriás jogosítvány.

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:
Mobil (Hétfőtől-Péntekig, 13:00 és 15:30 közötti időtartamban):

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148347267

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 24 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!