Tulajdonságok

Helység: Nagykálló
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrátor
Cégnév: Matex Product Kft

Pályázatíró cég keres irodai adminisztrátori munkakörbe 1 fő hölgy munkavállalót, Nagykállói munkavégzésre.

Fő feladatok:

- pályázatokkal kapcsolatos adminisztratív jellegű feladatok ellátása
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, valamint a könyvelőkkel
- nyilvántartások vezetése, karbantartása
- Ügyfelekkel kapcsolatos szerződések kezelése, adminisztrációja
- postai, hivatali ügyek intézése

Amit elvárunk:

- minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés
- alapszintű számítógépes ismeretek
- rugalmasság és jó problémamegoldó készség

Előny: B kategóriás jogosítvány
Nyelvtudás nem szükséges.

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér
- Hosszú távú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég
- folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
- Jó hangulatú csapat

Munkavégzés: Hétfőtől csütörtökig: 07:30-16:00, péntek: 07:30-13:30

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: eurohunting@gmail.com

Valamint személyesen, előre egyeztetett időpontban.
Tel: +36 70 616 2994
Feladás dátuma: június 21. 14:03.

Kapcsolatfelvétel