Helység: Kisvárda
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat

A nyíregyházi székhelyű Marketingshop Kft keres kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező Irodavezetőt irodájába , telefonos értékesítői csapatának betanításához, vezényléséhez .
Feladataid közé fog tartozni:
a csapat vezetése ,( a termékek értékesítése telefonon keresztül )
az új munkatársak felvétele ,
Értékesítési szöveg betanítása
a munkájuk kontrollja ( ebbe a telefonos kollegák napi szintű kommunikációs tréningelése is beletartozik )
motiválás,
gyengébb teljesítményűek felzárkóztatása
statisztikák készítése ,
irodai adminisztratív feladatok elvégzése
Feltétel :
középfokú végzettség
terhelhetőség , rugalmasság
Microsoft excel és Word programok kezelése , ismerete
Előnyt jelent :
kisvárdai lakhely
vezetői tapasztalat
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
call centerben , értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk :
képzés , betanulás
irodavezetői fix bérezés , plusz bónuszok
előrelépési lehetőség
A munka végzés helye : Kisvárda
Kérjük küldje el fényképes , önéletrajzát az alábbi e.mail címre
szemelyzet.ms@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel