(Hirdetés azonosító: 80131530) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 128 155  Ft / hó Bruttó bér: 128 155  Ft / hó Bruttó bér: 180 500  Ft / hó Bruttó bér: 133 570  Ft / hó Bruttó bér: 129 960  Ft / hó Bruttó bér: 140 790  Ft / hó Bruttó bér: 138 985  Ft / hó Bruttó bér: 146 205  Ft / hó Bruttó bér: 140 790  Ft / hó Bruttó bér: 142 595  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: omv

Nyíregyháza OMV (0-24) töltőállomásra pénztáros hölgy munkatársat keresünk.
-kétműszakos munkarend
-hosszútávú stabil állás
-teljesmunkaidős bejelentett munka
-kellemes környezet
-fiatalos csapat.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal
retail.hu.1991@omv.com címen lehet
Feladás dátuma: július 19. 10:27.

Kapcsolatfelvétel