2 db

Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Elemző, Tanácsadó

Német cég magyarországi munkalehetőséggel keres ambiciózus embereket elemzői, adminisztrációs munkára fő és mellékállásra egyaránt pénzügyi területre Debrecen és Nyíregyháza területén.

Azon emberek jelentkezését várjuk, akik lendületesek és, olyan munkahelyet keresnek, ahol fiatalos a légkör, rugalmas a munkaidő és később egy vezetői pozíció betöltésére is alkalmasnak érzik magukat, és persze ezzel fejleszthetik magukat minden területen.

Előny a jó kommunikációs képesség, illetve főiskolai, egyetemi diploma megléte, de nem elvárás.

Jelentkezést a következő email címre várjuk: anyagi.fuggetlenseg2016@gmail.com
Feladás dátuma: november 8. 10:36.

Kapcsolatfelvétel