Bruttó bér: 180 000 Ft / hó
Helység: Nyíregyháza
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Elemző, Tanácsadó

Német cég magyarországi munkalehetőséggel keres ambiciózus embereket elemzői, adminisztrációs munkára fő és mellékállásra egyaránt pénzügyi területre Debrecen és Nyíregyháza területén.

Azon emberek jelentkezését várjuk, akik lendületesek és, olyan munkahelyet keresnek, ahol fiatalos a légkör, rugalmas a munkaidő és később egy vezetői pozíció betöltésére is alkalmasnak érzik magukat, és persze ezzel fejleszthetik magukat minden területen.

Előny a jó kommunikációs képesség, illetve főiskolai, egyetemi diploma megléte, de nem elvárás.

Jelentkezést a következő email címre várjuk: anyagi.fuggetlenseg2016@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel