Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Kedves Palacsinta Kft

Nagy múlttal rendelkező, multinacionális környezetet, céges autót, benzinkártyát, céges telefont, céges nyaralást biztosító cég. Na ezek nem mi vagyunk.
Mi egy családi vállalkozás vagyunk annak minden előnyével. A 4, illetve 2 éve működő palacsintázóink mellett egy pizzériát is nyitunk a belvárosban. Ennek a felépítéséhez, működtetéséhez keresek kollégákat. Kollégákat és nem alkalmazottakat, akikkel közösen létrehozzuk Nyíregyháza hangulatos, barátságos vendéglátóhelyét, ahol a vendégeink a barátaink, ahol olaszos pizzákat, kedves palacsintákat, frissen csapolt söröket, vidámságot és jókedvet adunk. Tudom, a kihívás nem kicsi, de megéri az energiát, a babérokat közösen aratjuk le. Tisztességes munkáért tisztességes jövedelem jár, de csak akkor, ha már bizonyítva látom az elkötelezettséget, lojalitást. Az elvégzendő feladatok: pizzasütés, palacsintasütés, felszolgálás, mosogatás, rendelésfelvétel, konyhai kisegítés, takarítás. Szóval, ha van szakmai végzettséged vagy szakmai tapasztalatod, szeretnél sokat dolgozni, sok pénzt keresni, kiváló csapatot építeni és annak részese lenni, és nem dohányzol, akkor várok rád. Jelentkezz személyesen (Nyár u. 10.) vagy küld el a fényképes önéletrajzod: info@kedvespalacsinta.hu!
Feladás dátuma: május 10. 16:02.

Kapcsolatfelvétel