Kereskedelmi Manager

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

A Gemini Trade Kft. munkatársat keres nyíregyházi zöldség-gyümölcs nagykereskedelmi egységébe

munkakörbe azonnali belépéssel, teljes munkaidőre vagy eseti megbízással.

Fő feladatok:

Napi kapcsolattartás partnereinkkel, vevőlátogatás
Új ügyfelek felkutatása, régi kapcsolatok ápolása, fejlesztése
Saját gyártású konyhakész tisztított zöldségek , savanyúságok forgalmának növelése, gastro üzletágakhoz tartozó egységekben
Árajánlatok készítése és azok nyomon követése
Havi forgalomösszesítések elkészítése a cégvezetés részére

Elvárások:

Minimum Középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány, saját autó használat
Legalább 3 év üzletkötői tapasztalat
Személyes ügyfélkapcsolatok építése, a régió közétkeztetési egységeiben
Hitelesen közvetíti a cég filozófiáját, gyakorlottan nyer meg új ügyfeleket és alakít ki bizalmat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Csapatszellem
Megbízhatóság
Rugalmasság

Amit ajánlunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Céges telefon
Gépjármű használat támogatása
Változatos feladatkör
Egy nagy múltú, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás által nyújtott stabil háttér
Színvonalas munkakörnyezet, családias légkör
Versenyképes, teljesítmény arányos fizetés

Amennyiben szeretne egy fiatalos csapat tagja lenni és megvan Önben mindaz, ami a hirdetés elvárásaiban szerepel, akkor ne habozzon, küldje el fényképes önéletrajzát az e-mail címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145797397

Jófogás alkamazás QR kód