Bruttó bér: 560 000 Ft / hó
Helység: Rakamaz
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Kőműves

nemetorszagi munkara kömüvest ill burkolot keresünk azonnali kezdessel kezdö oraber 8 euro netto szallas ingyenes munkäbajaras ceges autokkal csak gyakorlattal rendelkezö szakemberek jelentkezzenek fizetes 2 hetente elöleg megoldhato 2-3 nap utan erdeklödni 0670-5263039

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel