Pultos/Felszolgáló - Nyíregyháza Belváros

Feladás dátuma:

ápr 1., 22:52

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Pultos

?Nyíregyháza belvárosában újonnan nyíló kávézó-és borbárunkba keresünk pultos-felszolgáló munkatársakat. ?

?Feladatok:
- a vendégek udvarias fogadása, tájékoztatása
- rendelésfelvétel
- a vendégek kiszolgálása, asztal szervíz
- a munkaterület tisztán és rendben tartása

?Elvárásaink:
- legyél empatikus, udvarias és vendégszerető,
- végezd a munkádat pontosan és precízen,
- legyél igényes a munkádra,
- kellő tisztelettel és alázattal állj a munkádhoz, a kollégáidhoz és a vendégekhez

?Előnyt jelent, de nem elvárás:
- a vendéglátásban szerzett tapasztalat,
- az angol nyelvtudás,
- sommelier végzettség

?Mindezekért mit várhatsz el tőlünk?
- változatos munkát, igényes környezetben,
- odafigyelünk egymásra és meghallgatjuk kollégáinkat,
- garantáljuk, hogy versenyképes fizetést kapsz,
- a borravaló természetesen a Tietek,
- garantáljuk a rendezett munkaügyi hátteret,
- lehetőséget biztosítunk a fejlődésre, tanulásra,
- mindezt hosszútávon garantáljuk!

Fényképes önéletrajzot várunk a e-mail címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146766356

Jófogás alkamazás QR kód