(Hirdetés azonosító: 72212017) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Mátészalka
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Raktáros

Leírás

RaktÁri OperÁtor

MegbÍzÓnk:
Partnercégünk Európa szerte ismert csúcsminőségű termékeiről és magas színvonalú szolgáltatásairól.
Vezető szerepet tölt be az egyik legnagyobb szemüveglencse gyártójaként, a receptúra lencsék gyártásában és a szemüvegek összeszerelésében. Elengedhetetlenül fontos számukra az, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben. Külön figyelmet fordít minden dolgozó egészségének a megőrzésére, illetve ingyenes szabadidő tevékenységekkel támogatja őket.

MunkavÉgzÉs Helye:
Mátészalka, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- a próbaidő lejárta után béren kívüli juttatásra
- több műszakos, folyamatos munkarendre, (6+2)
- ingyenes vállalati buszjárat a megye több településről
- utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- Igényes, tiszta munkahelyi környezetre

FŐbb Feladataid Lesznek:
- az alapvető raktározási feladatok ellátása
- beérkező megrendelések mielőbbi indítása
- a rendeléshez szükséges alapanyagok, lencsék ki és becsomagolása, továbbítása a gyártás felé
- a raktárba visszaérkező selejtmunkák kezelése
- a beérkező késztermékek kiszállításra való előkészítése
- a kiszállítás adminisztratív folyamatainak végrehajtása
- a műszakvezető útmutatásainak folyamatos betartása
- a raktári folyamatokban és a raktári rend, tisztaság fenntartásába való aktív részvétel

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- középfokú iskolai végzettség
(érettségi vagy szakmunkás, vagy OKJ-s végzettség)
- alapfokú számítástechnikai ismerek
- több műszakos munkarend vállalása
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- lojális hozzáállás
- megbízhatóság
- minőségtudatos szemléletmód

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett, raktározási tapasztalat

SzemÉlyesen: Get Work Trend KFT. 4300 NyÍrbÁtor, SzabadsÁg TÉR 3. H-P 8:00 - 16:00
Telefonon: 06 42/ 510 172 Vagy Ingyenesen HÍvhatÓ ZÖldszÁmunkon: 06 80 200 232

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát a mateszalka@getwork.hu e-mail címre küldje el számunkra!

V-M-001/5559-2/2013
Feladás dátuma: szeptember 12. 10:37.

Kapcsolatfelvétel