Raktáros kolléga

Bruttó bér:

5

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 26., 11:39

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Raktáros

Gemini Trade Zöldség-Gyümölcs feldolgozó és nagykereskedelmi Kft. keres gyakorlattal rendelkező munkatársat Apagyi telephelyére az alábbi munkakörbe

Raktáros

azonnali belépéssel, teljes munkaidőre.

Feladatok:

Zöldség fedolgozó üzemünkbe érkező alapanyagok , segédanyagok , mennyiségi és minőségi átvétele
Beérkező alapanyagok hűtőbeli betárolása
Betárolt áruk üzembe történő átadása
Kimenő készáruk rakodásának koordinálása
Raktári és telephelyi rend fenntartása
Beosztott raktári dolgozók, targoncások irányítása
Raktár készlet kezelésével összefüggő adminisztráció

Elvárások:

Raktárosi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Targonca vezetői képesítés, B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
Zöldség gyümölcs áruismeret
Önálló munkavégzés
Agilitás
Jó kommunikációs készség
Csapatszellem
Megbízhatóság
Rugalmasság
Terhelhetőség

Amit kínálunk:

Kiszámítható egyműszakos munkaidő beosztás
Egész év folyamán biztosított munkalehetőség
Versenyképes jövedelem

Amennyiben szeretne egy fiatalos csapat tagja lenni és megvan Önben mindaz, ami a hirdetés elvárásaiban szerepel, akkor ne habozzon, küldje el fényképes önéletrajzát az e-mail címre, vagy érdeklődjön a következő telefonszámon

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147359440

Jófogás alkamazás QR kód