Sütőipari Munkatárs /kemencés és táblás/ Állás

Feladás dátuma:

ápr 5., 11:23

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Unique Talent Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb szakmunkás

Csatlakozz Sütőipari Munkatárs /kemencés és táblás/ munkakörbe egy több évtizede működő, stabil háttérrel rendelkező vállalathoz és vegyél részt a legfinomabb friss kenyerek és péksütemények sütésében a minőséget és a hagyományokat szem előtt tartva.

Feladatok:
-friss áruk készítése, dagasztása, sütése és táblázása
-sütőipari részfeladatok ellátása a nyers tésztától a kész termékig
-munkaterület tisztán tartása

Ha rendelkezel pék szakmunkás végzettséggel és/vagy 3 éves pékáru gyártásban szerzett tapasztalattal, jó kézügyességed van, és terhelhető vagy, nem okoz gondot az önálló, precíz munkavégzés, a csapatmunkában való részvétel, és megbízhatóság, lojalitás jellemez

! ITT A Lehetőség AMIT Kár Lenne Kihagyni !

Amit kínálunk:
-Nappali munkavégzés: 8 óra /nap (heti 40 óra), 13.00-21.00 óra között (5 nap munkanap, de ebben lehet, vasárnapi nap is beosztás szerint. Szombaton munkavégzés nincs.)
-Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
-Kiemelten versenyképes bér
-Utazási költségtérítés
-Rugalmas munkavégzés
-Igény esetén szálláslehetőséget biztosítunk

Érdekel? Küldd el önéletrajzod a email címre, vagy jelentkezz telefonon a telefonszámon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146848629

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód