(Hirdetés azonosító: 81903110) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 151 620  Ft / hó Bruttó bér: 142 595  Ft / hó Bruttó bér: 131 765  Ft / hó Bruttó bér: 180 500  Ft / hó Bruttó bér: 133 570  Ft / hó Bruttó bér: 151 620  Ft / hó Bruttó bér: 128 155  Ft / hó Bruttó bér: 135 375  Ft / hó Bruttó bér: 146 205  Ft / hó Bruttó bér: 149 815  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Fodor irodgép Bt

Számítógépes grafikus, szerkesztő munkakörbe keresünk munkatársat. Elvárás: Coredraw, Adobe termékek (Photoshop, Ilustrator stb.) programok használata, alapvető nyomdai ismeretek.
Fényképes életrajzot kizárólag a fodorirodagep@gmail.com címre kérünk.
Feladás dátuma: szeptember 16. 18:50.

Kapcsolatfelvétel