Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Telefonos értékesítő
Cégnév: Herbadoctor

Nyíregyházán call centerünkbe telefonos értékesítői munkahelyet kínálunk! Legyél te is egy sikeres csapat tagja!

Kiemelt fizetéssel nemtől, kortól függetlenül! (18 év felett)

Elvárások:

- Csapatszellem

- Jó kommunikációs készség

- Terhelhetőség

- Rugalmasság

- Céltudatosság

- Legyél szorgalmas

-Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit ajánlunk:

- Megyei szinten kiemelt, versenyképes fizetési rendszer (fix plusz jutalék, 7 órás munkaidő )

-Folyamatos motivációk

-Azonnali munkakezdés

-Folyamatosan bővülő termékcsalád

- Családbarát, jó hangulatú munkahely

-Barátságos, segítőkész vezetőség

- Csapatépitő programok

Kiváló Infrastruktúra, Modern munkakörnyezet, profi légkör
Tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
7 órás munkavégzés, hétfőtől-csütörtökig 8.00-15.00-ig, pénteken 14:00-ig.
Hosszú távú együttműködés,
Lelkes, összetartó csapatba várjuk új munkatársainkat.
Gyere tartozz közénk!
Az Állás Betöltéséhez Előnyt Jelent:
Marketinges/értékesités területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: ottoherbadoctor@gmail.com,
vagy telefonon!
Tel.: 06308259415
Feladás dátuma: október 16. 14:37.

Kapcsolatfelvétel